Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Pochutiny

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Kukuričné chrumky s himalájskou soľou a rascou
Detaily
Kukuričné chrumky s himalájskou soľou a rascou značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Jemné kukuričné chrumky nesolené
Detaily
Kukuričné chrumky značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Top
Kukuričné chrumky mrkva a jablko
Detaily
Kukuričné chrumky so sušeným ovocím značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Piškóty kukuričné
Detaily
Sladká maškrtka vyrobená z kukuričnej múky. Kukuričné piškótky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov.

Top
Piškóty celozrnné
Detaily
Sladká maškrtka vyrobená z celozrnnej pšeničnej múky. Celozrnné piškótky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov.

Bezgluténové kakaové piškóty
Detaily
Sladká kakaová maškrtka vyrobená z kukuričnej múky a kakaového prášku so zníženým obsahom tuku. Kakaové piškótky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov.

Bezglutenové sušienky kakaové s kokosom
Detaily
Sladká kakaová maškrtka vyrobená z deproteinovaného pšeničného škrobu. Kakaové sušienky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov. Výborne chutia s čajom alebo kávičkou.

Päťzrnný chlebík celozrnný
Detaily
Päťzrnný celozrnný chlebík značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Pšeničný chlebík celozrnný
Detaily
Pšeničný celozrnný chlebík značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Kukuričný chlebík celozrnný
Detaily
Kukuričný celozrnný chlebík značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Kukuričný quinoa chlebík s himalájskou soľou
Detaily
Kukuričný quinoa chlebík s himalájskou soľou značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Maces
Detaily
Maces značky Ravita je nekvasený chlieb vyrobený z pšeničnej múky a vody. Maces sa výborne hodí ako náhrada chleba na raňajky, desiatu alebo medzi jedlami s rôznymi nátierkami. Rovnako sa hodí aj k polievkam, mäsitým a zeleninovým jedlám alebo k šalátom.

Maces

1,17 €
Ryžový krehký plátok
Detaily
Ryžový krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom a šalátom.

Kukuričný krehký plátok
Detaily
Kukuričný krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Ryžovo - kukuričný plátok s jarnou zeleninou
Detaily
Ryžovo kukuričný plátok s jarnou zeleninou značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Grahamový krehký plátok
Detaily
Grahamový krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Cícer pražený
Detaily
Cícer pražený značky ZoB je chutný snack, ktorý môžete konzumovať vo voľných chvíľach napríklad pri telke alebo na cestách.

Špaldový chlebík BIO
Detaily
Špaldový chlebík BIO značky BioFriend je výbornou voľbou na raňajky, desiatu alebo olovrant ako náhrada bežného pečiva pri rôznych diétach.

Pohánkový chlebík BIO
Detaily
Pohánkový chlebík BIO značky BioFriend je výbornou voľbou na raňajky, desiatu alebo olovrant ako náhrada bežného pečiva pri rôznych diétach

Maces Kosher
Detaily
Maces sa vyrába z pšeničnej múky a vody. Maces je výborná náhrada bežného pečiva s nátierkami, zeleninou a syrom. Rovnako sa hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Maces bezkvasové pečivo
Detaily
Maces sa vyrába z pšeničnej múky a vody bez pridania kvásku. Maces je výborná náhrada bežného pečiva s nátierkami, zeleninou a syrom. Rovnako sa hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Kukurično-špaldové chrumky nesolené
Detaily
Kukurično-špaldové chrumky značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Špaldové placky
Detaily
Špaldové placky značky Vepy sú extra jemné bez pridaného cukru. Špaldové celozrnné placky sa vyrábajú technológiou nazývanou expanzia.

Skupina akciových produktov
Pohánkové chrumky nesolené
Detaily
Pohánkové chrumky značky Ravita sú vyrobené extrúziou bez pridanej soli. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.


 
 
Pochutiny
Pochutiny sú doplnkami ľudskej výživy, ktoré nie sú nevyhnutné pre organizmus človeka, ale príjemne spestrujú jedálniček. Pelia.sk Vám ponúka naozaj bohaté množstvo pochutín, na ktorých si pochutí každá veková skupina. Na svoje si prídu aj labužníci trpiaci intoleranciou na glutén, pretože do nášho portfólia sme zaradili aj bezgluténové piškóty a sušienky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia