Kategórie
 
 
 
 
 
Raňajky
 
 
Vyberte si z ponuky

Raňajky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Top
Kašička Anička so suš. mrkvou a jablkom
Detaily
Kukurično-pšenová kašička so sušenou mrkvou a jablkom značky Ravita je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Neobsahuje žiadne prídavné látky, cukor, či iné konzervanty. Kašička je balená v BIOLOGICKY rozložiteľnom obale.

Mix vločiek so semienkami
Detaily
Zmes vločiek je vhodná na prípravu zdravých raňajok v kombinácii s mliekom alebo jogurtom. Dochutiť ich môžete čerstvým nakrájaným ovocím, alebo javorovým sirupom. Používajú sa tiež na prípravu rôznych typov müsli.

Viaczrnná instantná kaša s klíčkami
Detaily
Viaczrnná kaša s klíčkami značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Viaczrnnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Špaldová instantná kaša BIO
Detaily
BIO špaldová kaša značky BioFriend je vyrobená len zo pšenice špaldy bez pridaného cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Špaldovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Jablčná vláknina
Detaily
Jablčná vláknina je výborný zdroj vlákniny pre ľudí s problematickým trávením.

Prémiová paštéta tofu s bylinkami
Detaily
Paštéta Patifu s bylinkami značky Veto je prémiová rastlinná tofu nátierka.

Ciroková instantná kaša
Detaily
Ciroková kaša značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Cirokovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Pohánková instantná kaša BIO
Detaily
Pohánková kaša značky BioFriend je vyrobená len z pohánky v BIO kvalite. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Pohánkovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Müsli ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká mňamka vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Môžete si ich pridávať do jogurtu alebo mlieka na raňajky, desiatu alebo olovrant.

Müsli dobré ráno
Detaily
Müsli dobré ráno sú výborné v kombinácií s vodou, mliekom alebo jogurtom. Vločky v tejto kombinácií zväčšujú svoj objem.

Ovsené otruby
Detaily
Ovsené otruby majú všestranné využitie. Môžete ich použiť na zahustenie polievok, omáčok, nátierok, koláčov alebo na obohatenie ovsených kaší. Častokrát sú obľúbenou zložkou pri príprave koktailov alebo smoothie.

Top
Pohánková kaša instantná
Detaily
Pohánková kaša značky Ravita je vyrobená len z pohánky, čomu vďačí aj za svoju typickú arómu a farbu. Kašička je vyrobená bez použitia akýchkoľvek prídavných látok. Príprava kaše je veľmi jednoduchá.

Špaldová kaša instantná
Detaily
Špaldová kaša značky Ravita je vyrobená len zo pšenice špaldy bez pridaného cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Špaldovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Kukuričná kaša instantná
Detaily
Kukuričná kaša značky Ravita neobsahuje žiadne prídavné látky a za svoju výraznú žltú farbu vďačí výlučne kukurici. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Kukuričnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Pšenová kaša instantná
Detaily
Pšenová kaša značky Ravita je vyrobená len z pšena bez pridania mlieka, cukru, či iných konzervantov. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Pšenovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Ovsená kaša instantná
Detaily
Ovsená kaša značky Ravita je vyrobená len z ovsa bez pridania mlieka, cukru, či iných konzervantov. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ovsenú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Top
Ryžová kaša instantná
Detaily
Ryžová kaša značky Ravita je vyrobená len z ryže bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ryžovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Ovsené vločky ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká dobrota vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Ovsenými čokoládovými vločkami si môžete obohatiť jogurt alebo mlieko.

Pohánkové vločky
Detaily
Na pohánkových vločkách si môžete pochutnať v kombinácií s mliekom, jogurtom alebo vodou. Výborná je pohánková kaša, ktorú si môžete obohatiť sušeným ovocím alebo orieškami.

Špaldové vločky
Detaily
Špaldové vločky si môžete pridávať do jogurtu, mlieka alebo vody. V porovnaní s ovsenými vločkami si špaldové vločky vyžadujú dlhší čas máčania. Zo špaldových vločiek si môžete pripraviť vynikajúcu špaldovú kašu kedykoľvek počas dňa.

Pšenové vločky
Detaily
Pšenové vločky sa vyznačujú typickou orieškovou chuťou. Dokážete si z nich pripraviť výdatnú pšenovú kašu, ktorú si môžete ochutiť orieškami alebo semienkami značky Ravita. Rovnako ako ovsené vločky sú vhodné na zahustenie omáčok alebo polievok.

Ryžové vločky
Detaily
Z ryžových vločiek si dokážete pripraviť vynikajúce obilné kaše. Môžete si nimi ochutiť jogurt, mlieko alebo vodu v kombinácií s orieškami alebo sušeným ovocím značky Ravita.

Mix vločiek
Detaily
Mix obilných vločiek je vhodný na prípravu chutných a zdravých raňajok plných vlákniny. Dochutiť si ich môžete semienkami, sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita. Tiež sa môžu použiť na prípravu rôznych typov müsli.

Ovsené vločky výberové
Detaily
Ovsené vločky výberové sú výborné v kombinácií s jogurtom, mliekom alebo vodou na raňajky, desiatu či olovrant. Môžete ich pridávať do cesta na palacinky, lievance alebo iné zdravé koláče. Výberové vločky sú rovnako vhodné na prípravu ovsených kaší.


 
 
Raňajky
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia