Kategórie
 
 
 
 
 
Raňajky
 
 
Vyberte si z ponuky

Raňajky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Novinka
Kašička Anička so suš. mrkvou a jablkom
Detaily
Kukurično-pšenová kašička so sušenou mrkvou a jablkom značky Ravita je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Neobsahuje žiadne prídavné látky, cukor, či iné konzervanty. Kašička je balená v BIOLOGICKY rozložiteľnom obale.

Mix vločiek so semienkami
Detaily
Zmes vločiek je vhodná na prípravu zdravých raňajok v kombinácii s mliekom alebo jogurtom. Dochutiť ich môžete čerstvým nakrájaným ovocím, alebo javorovým sirupom. Používajú sa tiež na prípravu rôznych typov müsli.

Ovsené vločky ochutené - s vysokým obsahom vlákniny
Detaily
Ovsené vločky s vysokým obsahom vlákniny značky Ravita sú osladené ovseným sirupom. Vločky si môžete nasypať do jogurtu, mlieka alebo vody kedykoľvek počas dňa. Vďaka ich zloženiu si viete pripraviť kašu plnú vlákniny a orechov.

Top
Viaczrnná instantná kaša s klíčkami
Detaily
Viaczrnná kaša s klíčkami značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Viaczrnnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Špaldová instantná kaša BIO
Detaily
BIO špaldová kaša značky BioFriend je vyrobená len zo pšenice špaldy bez pridaného cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Špaldovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Cirokové vločky
Detaily
Cirokové vločky značky Ravita sú vhodné na prípravu obilných kaší alebo ochutenie jogurtov. Môžete ich použiť na zahustenie polievok alebo ako prídavok do fašírok.

Jablčná vláknina
Detaily
Jablčná vláknina je výborný zdroj vlákniny pre ľudí s problematickým trávením.

Prémiová paštéta tofu hokkaido
Detaily
Paštéta Patifu s príchuťou hokkaido značky Veto je prémiová rastlinná tofu nátierka.

Prémiová paštéta tofu delikates
Detaily
Paštéta Patifu delikates značky Veto je prémiová rastlinná tofu nátierka.

Prémiová paštéta tofu s bylinkami
Detaily
Paštéta Patifu s bylinkami značky Veto je prémiová rastlinná tofu nátierka.

Ciroková instantná kaša
Detaily
Ciroková kaša značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Cirokovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Pohánková instantná kaša BIO
Detaily
Pohánková kaša značky BioFriend je vyrobená len z pohánky v BIO kvalite. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Pohánkovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Müsli ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká mňamka vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Môžete si ich pridávať do jogurtu alebo mlieka na raňajky, desiatu alebo olovrant.

Müsli dobré ráno
Detaily
Müsli dobré ráno sú výborné v kombinácií s vodou, mliekom alebo jogurtom. Vločky v tejto kombinácií zväčšujú svoj objem.

Müsli so sušeným tropickým ovocím
Detaily
Müsli so sušeným tropickým ovocím sú výborné v kombinácií s vodou, mliekom alebo jogurtom. Vločky v tejto kombinácií zväčšujú svoj objem.

Pšeničné klíčky
Detaily
Pšeničné klíčky nie je nutné kuchynsky upravovať. Môžete ich používať ako prísadu do kaší, vločiek alebo müsli. Pšeničnými klíčkami si môžete obohatiť aj jogurt alebo mlieko.

Pohánková kaša instantná
Detaily
Pohánková kaša značky Ravita je vyrobená len z pohánky, čomu vďačí aj za svoju typickú arómu a farbu. Kašička je vyrobená bez použitia akýchkoľvek prídavných látok. Príprava kaše je veľmi jednoduchá.

Špaldová kaša instantná
Detaily
Špaldová kaša značky Ravita je vyrobená len zo pšenice špaldy bez pridaného cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Špaldovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Kukuričná kaša instantná
Detaily
Kukuričná kaša značky Ravita neobsahuje žiadne prídavné látky a za svoju výraznú žltú farbu vďačí výlučne kukurici. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Kukuričnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Ovsená kaša instantná
Detaily
Ovsená kaša značky Ravita je vyrobená len z ovsa bez pridania mlieka, cukru, či iných konzervantov. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ovsenú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Ryžová kaša instantná
Detaily
Ryžová kaša značky Ravita je vyrobená len z ryže bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ryžovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Ovsené vločky ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká dobrota vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Ovsenými čokoládovými vločkami si môžete obohatiť jogurt alebo mlieko.

Pohánkové vločky
Detaily
Na pohánkových vločkách si môžete pochutnať v kombinácií s mliekom, jogurtom alebo vodou. Výborná je pohánková kaša, ktorú si môžete obohatiť sušeným ovocím alebo orieškami.

Špaldové vločky
Detaily
Špaldové vločky si môžete pridávať do jogurtu, mlieka alebo vody. V porovnaní s ovsenými vločkami si špaldové vločky vyžadujú dlhší čas máčania. Zo špaldových vločiek si môžete pripraviť vynikajúcu špaldovú kašu kedykoľvek počas dňa.


 
 
Raňajky
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia