Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Raňajky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Pšeničné lupienky
Detaily
Pšeničné lupienky si môžete pridávať do vody, mlieka alebo jogurtu. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si vytvoríte chutné a chrumkavé raňajky,desiatu či olovrant.

Ryžové lupienky
Detaily
Ryžové lupienky si môžete pridávať do vody, mlieka alebo jogurtu. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si vytvoríte chutné a chrumkavé raňajky,desiatu či olovrant.

Pšeničné lupienky so sušenými jablkami a hrozienkami
Detaily
Pšeničné lupienky so sušenými jablkami a hrozienkami sú výbornou voľbou na raňajky, desiatu či olovrant. Môžete si ich nasypať do mlieka, vody alebo jogurtu. Svoje miesto si určite nájdu v racionálnom jedálničku obľúbencov zdravej stravy.

Špaldové lupienky BIO
Detaily
Chrumkavá špaldová maškrta v bio kvalite. Špaldové BIO lupienky si môžete nasypať do vody, mlieka, jogurtu alebo acidofilného mlieka. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si dokážete pripraviť výborné raňajky, desiatu alebo olovrant.

Pšeničné zrná s medom
Detaily
Sladká pšeničná maškrta, ktorá si získa veľkých aj malých labužníkov. Na pšeničných zrnách s medom si môžete pochutnať v kombinácii s mliekom alebo jogurtom.

Pohankové lupienky BIO
Detaily
Chrumkavá pohánková maškrta v bio kvalite. Pohánkové BIO lupienky si môžete nasypať do vody, mlieka alebo jogurtu. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si dokážete pripraviť výborné raňajky, desiatu alebo olovrant.

Ovsené vločky ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká dobrota vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Ovsenými čokoládovými vločkami si môžete obohatiť jogurt alebo mlieko.

Ryžové vločky
Detaily
Z ryžových vločiek si dokážete pripraviť vynikajúce obilné kaše. Môžete si nimi ochutiť jogurt, mlieko alebo vodu v kombinácií s orieškami alebo sušeným ovocím značky Ravita.

Mix vločiek
Detaily
Mix obilných vločiek je vhodný na prípravu chutných a zdravých raňajok plných vlákniny. Dochutiť si ich môžete semienkami, sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita. Tiež sa môžu použiť na prípravu rôznych typov müsli.

Pšenové vločky
Detaily
Pšenové vločky sa vyznačujú typickou orieškovou chuťou. Dokážete si z nich pripraviť výdatnú pšenovú kašu, ktorú si môžete ochutiť orieškami alebo semienkami značky Ravita. Rovnako ako ovsené vločky sú vhodné na zahustenie omáčok alebo polievok.

Ovsené vločky výberové
Detaily
Ovsené vločky výberové sú výborné v kombinácií s jogurtom, mliekom alebo vodou na raňajky, desiatu či olovrant. Môžete ich pridávať do cesta na palacinky, lievance alebo iné zdravé koláče. Výberové vločky sú rovnako vhodné na prípravu ovsených kaší.

Špaldové vločky
Detaily
Špaldové vločky si môžete pridávať do jogurtu, mlieka alebo vody. V porovnaní s ovsenými vločkami si špaldové vločky vyžadujú dlhší čas máčania. Zo špaldových vločiek si môžete pripraviť vynikajúcu špaldovú kašu kedykoľvek počas dňa.

Jemné ovsené vločky s vysokým obsahom vlákniny
Detaily
Jemné ovsené vločky s vysokým obsahom vlákniny si môžete nasypať do jogurtu, mlieka alebo vody kedykoľvek počas dňa. Vďaka ich jemnosti si viete pripraviť lahodnú ovsenú kašu plnú vlákniny. Rovnako sú vhodné na prípravu fašírok, palaciniek alebo lievancov

Pohánkové vločky
Detaily
Na pohánkových vločkách si môžete pochutnať v kombinácií s mliekom, jogurtom alebo vodou. Výborná je pohánková kaša, ktorú si môžete obohatiť sušeným ovocím alebo orieškami.

Špaldová kaša instantná
Detaily
Špaldová kaša značky Ravita je vyrobená len zo pšenice špaldy bez pridaného cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Špaldovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Kukuričná kaša instantná
Detaily
Kukuričná kaša značky Ravita neobsahuje žiadne prídavné látky a za svoju výraznú žltú farbu vďačí výlučne kukurici. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Kukuričnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Pohánková kaša instantná
Detaily
Pohánková kaša značky Ravita je vyrobená len z pohánky, čomu vďačí aj za svoju typickú arómu a farbu. Kašička je vyrobená bez použitia akýchkoľvek prídavných látok. Príprava kaše je veľmi jednoduchá.

Pšeničné klíčky
Detaily
Pšeničné klíčky nie je nutné kuchynsky upravovať. Môžete ich používať ako prísadu do kaší, vločiek alebo müsli. Pšeničnými klíčkami si môžete obohatiť aj jogurt alebo mlieko.

Psyllium (Skorocel indický)
Detaily
Z obalových šupiek Psyllia (Skorocel indický) sa získava vláknina Psyllium. Tento produkt je zdroj rozpustnej vlákniny, ktorá sa svojím zložením podobá obilnej vláknine získanej z ovsa alebo jačmeňa.

Müsli dobré ráno
Detaily
Müsli dobré ráno sú výborné v kombinácií s vodou, mliekom alebo jogurtom. Vločky v tejto kombinácií zväčšujú svoj objem.

Müsli ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká mňamka vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Môžete si ich pridávať do jogurtu alebo mlieka na raňajky, desiatu alebo olovrant.

Ovsená kaša instantná
Detaily
Ovsená kaša značky Ravita je vyrobená len z ovsa bez pridania mlieka, cukru, či iných konzervantov. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ovsenú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Novinka
Ciroková instantná kaša
Detaily
Ciroková kaša značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Cirokovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

AkciaTop
Datľový krém
Detaily
Datľový krém je sladká datľová maškrta, ktorá si získa veľkých aj malých. Krém si môžete natierať na chlieb, toasty alebo použiť ako prísadu pri pečení. Cena je uvedená už po zľave. Pôvodná cena : 4,67 s DPH


 
 
Raňajky
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia