Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Raňajky
 
 
Vyberte si z ponuky

Raňajky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Novinka
Korenie na vajíčka BIO
Detaily
Korenie na ochutenie praženíc, omeliet a ďalších vegetariánskych jedál. Kombinuje klasické ochucovadlá vajíčok, ako sú cibuľa, pažítka a muškátový oriešok s červenou paprikou a zlatožltou kurkumou, ktoré dodávajú vajíčku výnimočnú chuť.

Novinka
Ružové korenie celé BIO
Detaily
Ružové korenie má sladko aromatickú príchuť. Jasné ružové bobule pochádzajú z brazílskeho korenia a sú obľúbené vďaka svojej krásnej farbe. Používajte ich do rybích pokrmov, šalátov, sladkých dezertov a iných jedál.

Top
Kašička Anička so suš. mrkvou a jablkom
Detaily
Kukurično-pšenová kašička so sušenou mrkvou a jablkom značky Ravita je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Neobsahuje žiadne prídavné látky, cukor, či iné konzervanty. Kašička je balená v BIOLOGICKY rozložiteľnom obale.

Viaczrnná instantná kaša s klíčkami
Detaily
Viaczrnná kaša s klíčkami značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Viaczrnnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Cirokové vločky
Detaily
Cirokové vločky značky Ravita sú vhodné na prípravu obilných kaší alebo ochutenie jogurtov. Môžete ich použiť na zahustenie polievok alebo ako prídavok do fašírok.

Prémiová paštéta tofu hokkaido
Detaily
Paštéta Patifu s príchuťou hokkaido značky Veto je prémiová rastlinná tofu nátierka.

Prémiová paštéta tofu delikates
Detaily
Paštéta Patifu delikates značky Veto je prémiová rastlinná tofu nátierka.

Prémiová paštéta tofu s bylinkami
Detaily
Paštéta Patifu s bylinkami značky Veto je prémiová rastlinná tofu nátierka.

Ciroková instantná kaša
Detaily
Ciroková kaša značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Cirokovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Pohánková instantná kaša BIO
Detaily
Pohánková kaša značky BioFriend je vyrobená len z pohánky v BIO kvalite. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Pohánkovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Müsli dobré ráno
Detaily
Müsli dobré ráno sú výborné v kombinácií s vodou, mliekom alebo jogurtom. Vločky v tejto kombinácií zväčšujú svoj objem.

Müsli so sušeným tropickým ovocím
Detaily
Müsli so sušeným tropickým ovocím sú výborné v kombinácií s vodou, mliekom alebo jogurtom. Vločky v tejto kombinácií zväčšujú svoj objem.

Psyllium (Skorocel indický)
Detaily
Z obalových šupiek Psyllia (Skorocel indický) sa získava vláknina Psyllium. Tento produkt je zdroj rozpustnej vlákniny, ktorá sa svojím zložením podobá obilnej vláknine získanej z ovsa alebo jačmeňa.

Ovsené otruby
Detaily
Ovsené otruby majú všestranné využitie. Môžete ich použiť na zahustenie polievok, omáčok, nátierok, koláčov alebo na obohatenie ovsených kaší. Častokrát sú obľúbenou zložkou pri príprave koktailov alebo smoothie.

Top
Pohánková kaša instantná
Detaily
Pohánková kaša značky Ravita je vyrobená len z pohánky, čomu vďačí aj za svoju typickú arómu a farbu. Kašička je vyrobená bez použitia akýchkoľvek prídavných látok. Príprava kaše je veľmi jednoduchá.

Špaldová kaša instantná
Detaily
Špaldová kaša značky Ravita je vyrobená len zo pšenice špaldy bez pridaného cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Špaldovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Kukuričná kaša instantná
Detaily
Kukuričná kaša značky Ravita neobsahuje žiadne prídavné látky a za svoju výraznú žltú farbu vďačí výlučne kukurici. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Kukuričnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Pšenová kaša instantná
Detaily
Pšenová kaša značky Ravita je vyrobená len z pšena bez pridania mlieka, cukru, či iných konzervantov. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Pšenovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Ovsená kaša instantná
Detaily
Ovsená kaša značky Ravita je vyrobená len z ovsa bez pridania mlieka, cukru, či iných konzervantov. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ovsenú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Top
Ryžová kaša instantná
Detaily
Ryžová kaša značky Ravita je vyrobená len z ryže bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ryžovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Ovsené vločky ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká dobrota vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Ovsenými čokoládovými vločkami si môžete obohatiť jogurt alebo mlieko.

Pohánkové vločky
Detaily
Na pohánkových vločkách si môžete pochutnať v kombinácií s mliekom, jogurtom alebo vodou. Výborná je pohánková kaša, ktorú si môžete obohatiť sušeným ovocím alebo orieškami.

Špaldové vločky
Detaily
Špaldové vločky si môžete pridávať do jogurtu, mlieka alebo vody. V porovnaní s ovsenými vločkami si špaldové vločky vyžadujú dlhší čas máčania. Zo špaldových vločiek si môžete pripraviť vynikajúcu špaldovú kašu kedykoľvek počas dňa.

Pšenové vločky
Detaily
Pšenové vločky sa vyznačujú typickou orieškovou chuťou. Dokážete si z nich pripraviť výdatnú pšenovú kašu, ktorú si môžete ochutiť orieškami alebo semienkami značky Ravita. Rovnako ako ovsené vločky sú vhodné na zahustenie omáčok alebo polievok.


 
 
Raňajky
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia