Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Cereálie
 
 
Cereálie
 
 

Cereálie

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Maces bezkvasové pečivo
Detaily
Maces sa vyrába z pšeničnej múky a vody bez pridania kvásku. Maces je výborná náhrada bežného pečiva s nátierkami, zeleninou a syrom. Rovnako sa hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Pohánkový chlebík BIO
Detaily
Pohánkový chlebík BIO značky BioFriend je výbornou voľbou na raňajky, desiatu alebo olovrant ako náhrada bežného pečiva pri rôznych diétach

Špaldový chlebík BIO
Detaily
Špaldový chlebík BIO značky BioFriend je výbornou voľbou na raňajky, desiatu alebo olovrant ako náhrada bežného pečiva pri rôznych diétach.

Grahamový krehký plátok
Detaily
Grahamový krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Ryžovo - kukuričný plátok s jarnou zeleninou
Detaily
Ryžovo kukuričný plátok s jarnou zeleninou značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Kukuričný krehký plátok
Detaily
Kukuričný krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Ryžový krehký plátok
Detaily
Ryžový krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom a šalátom.

Maces
Detaily
Maces značky Ravita je nekvasený chlieb vyrobený z pšeničnej múky a vody. Maces sa výborne hodí ako náhrada chleba na raňajky, desiatu alebo medzi jedlami s rôznymi nátierkami. Rovnako sa hodí aj k polievkam, mäsitým a zeleninovým jedlám alebo k šalátom.

Maces

1,17 €
Kukuričný quinoa chlebík s himalájskou soľou
Detaily
Kukuričný quinoa chlebík s himalájskou soľou značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Kukuričný chlebík celozrnný
Detaily
Kukuričný celozrnný chlebík značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Päťzrnný chlebík celozrnný
Detaily
Päťzrnný celozrnný chlebík značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Ryžový chlebík celozrnný
Detaily
Ryžový chlebík značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.

Pohankové lupienky BIO
Detaily
Chrumkavá pohánková maškrta v bio kvalite. Pohánkové BIO lupienky si môžete nasypať do vody, mlieka alebo jogurtu. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si dokážete pripraviť výborné raňajky, desiatu alebo olovrant.

Špaldové lupienky BIO
Detaily
Chrumkavá špaldová maškrta v bio kvalite. Špaldové BIO lupienky si môžete nasypať do vody, mlieka, jogurtu alebo acidofilného mlieka. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si dokážete pripraviť výborné raňajky, desiatu alebo olovrant.

Ryžové lupienky
Detaily
Ryžové lupienky si môžete pridávať do vody, mlieka alebo jogurtu. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si vytvoríte chutné a chrumkavé raňajky,desiatu či olovrant.

Pšeničné lupienky
Detaily
Pšeničné lupienky si môžete pridávať do vody, mlieka alebo jogurtu. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si vytvoríte chutné a chrumkavé raňajky,desiatu či olovrant.

Pšeničné lupienky so sušenými jablkami a hrozienkami
Detaily
Pšeničné lupienky so sušenými jablkami a hrozienkami sú výbornou voľbou na raňajky, desiatu či olovrant. Môžete si ich nasypať do mlieka, vody alebo jogurtu. Svoje miesto si určite nájdu v racionálnom jedálničku obľúbencov zdravej stravy.

Pšeničné zrná s medom
Detaily
Sladká pšeničná maškrta, ktorá si získa veľkých aj malých labužníkov. Na pšeničných zrnách s medom si môžete pochutnať v kombinácii s mliekom alebo jogurtom.

Pšeničný chlebík celozrnný
Detaily
Pšeničný celozrnný chlebík značky Ravita je výborná náhrada bežného pečiva na raňajky, desiatu alebo olovrant s nátierkami a zeleninou. Rovnako sa výborne hodí k polievkam, prívarkom a šalátom.


 
 
Cereálie
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia