Kategórie
 
 
 
 
 
Sušené plody
 
 
Vyberte si z ponuky

Sušené plody

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Ľanové semeno – zlaté
Detaily
Ľanové semeno značky Ravita sa vyznačuje veľmi jemnou orieškovou chuťou. Od hnedého ľanového semena sa líši výraznejšou vôňou.

Slnečnicové jadrá lúpané
Detaily
Slnečnicové jadrá lúpané značky Ravita si môžete nasypať do kaší, müsli alebo šalátov. Obohatiť môžete aj cesto na pečenie pečiva, chlebíka alebo koláčov.

Študentská zmes
Detaily
Študentská zmes značky Ravita je chutná maškrta, ktorú môžete konzumovať priamo alebo ju pridávať do iných zdravých jedál. Jedná sa o zmes semien, orieškov a sušených hrozienok.

Jadrá sladkých mandlí – natural
Detaily
Naturálne jadrá sladkých mandlí značky Ravita môžete priamo konzumovať alebo použiť pri varení, pečení a zdobení koláčikov. Mandle si môžete nasypať do jogurtu, cereálii alebo šalátu.

Jadrá sladkých mandlí – blanšírované
Detaily
Blanšírované jadrá sladkých mandlí značky Ravita môžete použiť pri varení, pečení a zdobení koláčikov. Z mandlí si viete pripraviť mandľové mlieko, maslo alebo pomazánku.

Pistácie
Detaily
Pistácie značky ZoB môžete konzumovať priamo ako snack kedykoľvek počas dňa. Môžete si nimi obohatiť šalát alebo po pomletí ich pridať do rôznych omáčok.

Ľanové semeno - hnedé
Detaily
Ľanové semeno značky Ravita sa vyznačuje svojou jemnou orieškovou chuťou. Môžete si ich nasypať do jogurtu, kaší, vločiek alebo rôznych šalátov.

Pukancová kukurica
Detaily
Pukancová kukurica značky ZoB je chutná maškrta, ktorú si môžete dopriať vo voľných chvíľkach. Pukancovú kukuricu je nutné pred konzumáciou tepelne pripraviť.

Sezam lúpaný
Detaily
Sezam značky ZoB môžete kombinovať s ľanovými, tekvicovými a slnečnicovými semienkami a použiť ako posýpku pri pečení chleba, pečiva alebo sušienok.

Tekvicové jadrá lúpané
Detaily
Tekvicové jadrá lúpané značky Ravita sú vypestované na Slovensku. Využiť ich môžete pri pečení ako prídavok do cesta alebo posýpku na pečivo.

Sója pražená
Detaily
Sója pražená značky ZoB je chutný snack, ktorý môžete konzumovať vo voľných chvíľach napríklad pri telke alebo na cestách.

Konopné semeno lúpané
Detaily
Konopné semená značky Ravita neobsahujú omamné THC (delta 9 – tetrahydrocannabinol). Práve vďaka svojej jemnej orieškovej chuti výborne ochutia kaše, müsli, koláče alebo jogurt.

Jadrá lieskových orechov
Detaily
Lieskové orechy značky Ravita sa výborne hodia do kaší, cereálií, jogurtov, či koláčov. Z lieskových orechov si môžete vyrobiť orechové mlieko, maslo a pomazánky.

Chia semená
Detaily
Chia semená značky Ravita si môžete pridať do vody, mlieka alebo jogurtu. Obohatiť si rovnako môžete kaše, müsli či smoothie.

Kešu natural
Detaily
Kešu značky Ravita sú výbornou snackovou pochúťkou. Pri pečení ich môžete použiť ako posýpku.

Kukurica pražená
Detaily
Kukurica pražená je chutná maškrta vo voľných chvíľach, na cestách alebo pri telke. Je to výborná náhrada za nezdravé snacky, kvôli nižšiemu obsahu kalórií a vyššiemu obsahu bielkovín.

Banány sušené
Detaily
Banány sušené značky ZoB sú chutnou ovocnou maškrtou. Banány sú výbornou prísadou do kaší, müsli či jogurtov.

Slivky Ashlock
Detaily
Sušené slivky Ashlock značky Ravita sú vhodnou náhradou sladkostí. Môžu byť súčasťou rôznych receptov zdravej výživy.

Zázvor kandizovaný
Detaily
Zázvor kandizovaný značky ZoB je chutnou ovocnou maškrtou. Zázvor môžete pridávať aj do jogurtu, kaší alebo müsli.

Gaia zmes
Detaily
Gaia zmes značky ZoB je kombinácia orechov a sušeného ovocia. Môžete konzumovať priamo alebo použiť ako prísadu do jogurtu, müsli alebo kaše.

Šalatka – zmes semien a orieškov
Detaily
Šalatka je produkt značky Ravita, ktorý sa skladá zo semien a orechov. Dokáže výborne obohatiť šaláty. Opražením šalatky získate chrumkavú zmes s výraznejšou arómou.

Tropická zmes
Detaily
Tropická zmes značky ZoB je zmes rôznych druhov sušeného ovocia. Môžete konzumovať priamo alebo použiť ako prísadu do jogurtu, müsli alebo kaše.

Physalis – Machovka peruánska
Detaily
Physalis – Machovka peruánska značky Ravita je sušené ovocie pochádzajúce z tropických a subtropických oblastí. Sušené plody Machovky peruánskej môžno konzumovať priamo alebo si ich pridávať do kaší, vločiek alebo müsli.

Datle čerstvé Shirin
Detaily
Čerstvé datle sú zdravá sladká maškrtka.


 
 
Sušené plody
Sušené plody a ovocie majú dôležitý význam pre človeka kvôli významnému obsahu prospešných látok. Určite by nemali chýbať v žiadnom jedálničku zdravého stravovania. Výborne Vám obohatia Vaše raňajkové kaše, vločky či koláčiky. Sušené plody sú výborný snack, ktorý Vás zasýti na cestách. Pelia.sk Vám ponúka širokú škálu sušeného ovocia, orechov, semienok alebo ich zmesí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia