Kategórie
 
 
 
 
 
Extrudovaná sója
 
 
Extrudovaná sója
 
 

Extrudovaná sója

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Sójový granulát
Detaily
Produkt Sójový granulát značky Ravita je texturovaný sójový proteín vyrobený z odtučnenej sójovej múky a vody. Sójový granulát je vhodný na prípravu mäsových a zeleninových jedál alebo polievok.

Sójové kocky
Detaily
Produkt Sójové kocky značky Ravita je texturovaný sójový proteín vyrobený z odtučnenej sójovej múky a vody. Sójové kocky sú vhodné na prípravu mäsových a zeleninových jedál alebo polievok.

Sójové plátky
Detaily
Produkt Sójové plátky značky Ravita je texturovaný sójový proteín vyrobený z odtučnenej sójovej múky a vody. Sójové plátky sú vhodné na prípravu mäsových a zeleninových jedál alebo polievok.

Sójové rezance
Detaily
Produkt Sójové rezance značky Ravita je texturovaný sójový proteín vyrobený z odtučnenej sójovej múky a vody. Sójové rezance sú vhodné na prípravu mäsových a zeleninových jedál alebo polievok.


 
 
Extrudovaná sója
Obilniny a strukoviny patria medzi najvýznamnejšiu súčasť výživy už celé stáročia. Základom zdravého životného štýlu je konzumovať pestrú stravu,  v ktorej by samozrejme nemali chýbať obilniny a strukoviny. Sú významným zdrojom sacharidov, vlákniny, bielkovín a ďalších pre človeka prospešných látok. Svoj jedálniček si dokážete vylepšiť práve obilninami a strukovinami, ktoré nájdete v ponuke na našom eshope pelia.sk.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia