Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Sušené ovocie
 
 
Sušené ovocie
 
 

Sušené ovocie

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Gaia zmes
Detaily
Gaia zmes značky ZoB je kombinácia orechov a sušeného ovocia. Môžete konzumovať priamo alebo použiť ako prísadu do jogurtu, müsli alebo kaše.

Brusnice sušené
Detaily
Brusnice sušené značky ZoB sú chutnou ovocnou maškrtou. Brusnice sú výbornou prísadou do kaší, müsli, koláčov či jogurtov.

Slivky Ashlock
Detaily
Sušené slivky Ashlock značky Ravita sú vhodnou náhradou sladkostí. Môžu byť súčasťou rôznych receptov zdravej výživy.

Hrozienka sultánky
Detaily
Hrozienka sultánky značky Ravita sú sušeným plodom viniča hroznorodého. Sušené nesírené hrozienka je výborná náhrada bežných sladkostí.

Nesírené marhule
Detaily
Sušené marhule značky Ravita sú nesírené a prírodne sušené na slnku. Sušené plody môžete buď konzumovať priamo alebo si ich pridávať do raňajkových kaší.

Datle čerstvé Shirin
Detaily
Čerstvé datle sú zdravá sladká maškrtka.

Physalis – Machovka peruánska
Detaily
Physalis – Machovka peruánska značky Ravita je sušené ovocie pochádzajúce z tropických a subtropických oblastí. Sušené plody Machovky peruánskej môžno konzumovať priamo alebo si ich pridávať do kaší, vločiek alebo müsli.


 
 
Sušené ovocie
Sušené plody a ovocie majú dôležitý význam pre človeka kvôli významnému obsahu prospešných látok. Určite by nemali chýbať v žiadnom jedálničku zdravého stravovania. Výborne Vám obohatia Vaše raňajkové kaše, vločky či koláčiky. Sušené plody sú výborný snack, ktorý Vás zasýti na cestách. Pelia.sk Vám ponúka širokú škálu sušeného ovocia, orechov, semienok alebo ich zmesí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia