Kategórie
 
 
 
 
 
Oleje
 
 
Oleje
 
 

Oleje

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Ľanový olej
Detaily
Ľanový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Ľanový olej je vhodný na použitie len do studenej kuchyne. Môžete ho využiť pri príprave šalátov, dressingov, nátierok a pod.

Kokosový olej
Detaily
Kokosový olej značky Ravita je zbavený kokosovej chuti a vône. Je vhodný na použitie do teplej kuchyne.

Makový olej
Detaily
Makový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Makový olej je vhodný na použitie pri príprave šalátov, koláčov, zákuskov, kaší, kde zintenzívni chuť makovej plnky.

Orechový olej
Detaily
Orechový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Orechový olej je vhodný na použitie len do studenej kuchyne. Môžete ho využiť pri príprave šalátov, dressingov, nátierok a pod.

Pestrecový olej
Detaily
Pestrecový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Olej zo semien Ostropestreca mariánskeho si nájde skôr využitie v studenej kuchyni.

Konopný olej
Detaily
Konopný olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Konopný olej je vhodný na použitie pri príprave šalátov a dressingov.

Tekvicový olej
Detaily
Tekvicový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Tekvicový olej môžete použiť na ochutenie šalátov, omáčok, nátierok alebo parenej zeleniny.

Mandľový olej
Detaily
Mandľový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Mandľový olej je vhodný na použitie len do studenej kuchyne. Môžete ho využiť pri príprave šalátov, nátierok alebo dresingov.

Marhuľový olej
Detaily
Marhuľový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Použitie marhuľového oleja je vhodné len v studenej kuchyni.

Sezamový olej
Detaily
Sezamový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Sezamový olej je vhodný na použitie do teplej aj studenej kuchyne. Výborný na prípravu šalátov, cestovín alebo restovanie zeleniny a mäsa.


 
 
Oleje
V gastronómií majú dochucovadlá nezastupiteľné postavenie. Dokážu spestriť a dodať správnu chuť každému jedlu. V eshope pelia.sk kategória dochucovadlá obsahuje široké spektrum sladidiel, soli, olejov či korenín. Ako podporovatelia ekologického poľnohospodárstva sme do ponuky zaradili aj produkty v BIO kvalite.  Okoreňte a oslaďte si svoj život bez výčitiek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia