Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Sušienky
 
 
Sušienky
 
 

Sušienky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Bezgluténové mini cookies s čokoládou
Detaily
Sladká maškrtka s čoko kúskami vyrobená z deproteinovaného pšeničného škrobu. Mini cookies s čokoládou si môžete pridať do jogurtu alebo pudingu. Výborne chutia s čajom alebo kávičkou.

Bezgluténové sušienky s karamelom
Detaily
Sladká karamelová maškrtka vyrobená z deproteinovaného pšeničného škrobu. Sušienky s karamelom si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov. Výborne chutia s čajom alebo kávičkou.

Bezglutenové sušienky kakaové s kokosom
Detaily
Sladká kakaová maškrtka vyrobená z deproteinovaného pšeničného škrobu. Kakaové sušienky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov. Výborne chutia s čajom alebo kávičkou.


 
 
Sušienky
Pochutiny sú doplnkami ľudskej výživy, ktoré nie sú nevyhnutné pre organizmus človeka, ale príjemne spestrujú jedálniček. Pelia.sk Vám ponúka naozaj bohaté množstvo pochutín, na ktorých si pochutí každá veková skupina. Na svoje si prídu aj labužníci trpiaci intoleranciou na glutén, pretože do nášho portfólia sme zaradili aj bezgluténové piškóty a sušienky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia