Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Piškóty
 
 
Piškóty
 
 

Piškóty

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Bezgluténové kakaové piškóty
Detaily
Sladká kakaová maškrtka vyrobená z kukuričnej múky a kakaového prášku so zníženým obsahom tuku. Kakaové piškótky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov.

Piškóty kukuričné
Detaily
Sladká maškrtka vyrobená z kukuričnej múky. Kukuričné piškótky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov.

Top
Piškóty celozrnné
Detaily
Sladká maškrtka vyrobená z celozrnnej pšeničnej múky. Celozrnné piškótky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov.


 
 
Piškóty
Pochutiny sú doplnkami ľudskej výživy, ktoré nie sú nevyhnutné pre organizmus človeka, ale príjemne spestrujú jedálniček. Pelia.sk Vám ponúka naozaj bohaté množstvo pochutín, na ktorých si pochutí každá veková skupina. Na svoje si prídu aj labužníci trpiaci intoleranciou na glutén, pretože do nášho portfólia sme zaradili aj bezgluténové piškóty a sušienky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia