Kategórie
 
 
 
 
 
Dochucovadlá
 
 
Dochucovadlá
 
 
Vyberte si z ponuky

Dochucovadlá

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Jablčný ocot zo šťavy z celých jabĺk
Detaily
Jablčným octom zo šťavy z celých jabĺk si dokonale dokážete obohatiť recepty na prípravu nápojov, smoothie alebo džúsov. Dodajte šalátom sviežosť a zaujímavú chuť pridaním jablčného octu.

Makový olej
Detaily
Makový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Makový olej je vhodný na použitie pri príprave šalátov, koláčov, zákuskov, kaší, kde zintenzívni chuť makovej plnky.

Kokosový olej
Detaily
Kokosový olej značky Ravita je zbavený kokosovej chuti a vône. Je vhodný na použitie do teplej kuchyne.

Ľanový olej
Detaily
Ľanový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Ľanový olej je vhodný na použitie len do studenej kuchyne. Môžete ho využiť pri príprave šalátov, dressingov, nátierok a pod.

Čierna himalájska soľ jemnozrnná
Detaily
Čierna himalájska soľ jemnozrnná značky Ravita je jedlá lávová soľ. Výborná je na ochutenie jedál ako náhrada bežnej kuchynskej soli. Má výraznú sírnatú chuť pripomínajúcu vajíčka.

Himalájska soľ jemnozrnná
Detaily
Himalájska soľ jemnozrnná značky Ravita je bez pridaného jódu a farbív. Môžete používať ako náhradu bežnej kuchynskej soli alebo tiež do kúpeľa pri rôznych kožných ochoreniach.

Koreninová soľ s bylinkami
Detaily
Koreninová soľ s bylinkami značky Ravita je kombinácia morskej soli a zmesi byliniek s korením. Koreninová soľ je vhodná na okorenenie všetkých typov jedál počas, ale aj po dokončení prípravy.

Trstinový cukor tmavý 700g
Detaily
Trstinový cukor tmavý značky Ravita sa získava z cukrovej trstiny. Je vhodnou náhradou bieleho cukru pri pečení, varení alebo príprave nápojov.

Hnedý cukor – krupicový
Detaily
Hnedý cukor krupicový značky Ravita je prírodný repný cukor, ktorý nebol rafinovaný. Je vhodnou náhradou bieleho cukru pri pečení, varení alebo príprave nápojov.

Trstinový cukor tmavý 500g
Detaily
Trstinový cukor tmavý značky Ravita sa získava z cukrovej trstiny. Je vhodnou náhradou bieleho cukru pri pečení, varení alebo príprave nápojov.

Hroznový cukor – glukóza
Detaily
Glukóza je jednoduchý cukor, ktorý sa vstrebáva priamo do krvi a nezaťažuje tráviace ústrojenstvo. Hroznový cukor je kaloricky porovnateľný s repným cukrom, ale má nižšiu sladivosť cca o 20%.

AkciaTop
Datľový krém
Detaily
Datľový krém je sladká datľová maškrta, ktorá si získa veľkých aj malých. Krém si môžete natierať na chlieb, toasty alebo použiť ako prísadu pri pečení. Cena je uvedená už po zľave. Pôvodná cena : 4,67 s DPH

Novinka
Datľový brownie krém
Detaily
Datľový brownie krém je sladká datľová maškrta, ktorá si získa veľkých aj malých. Krém si môžete natierať na chlieb, toasty alebo použiť ako prísadu pri pečení.

Trstinový cukor Demerara
Detaily
Trstinový cukor Demerara značky Ravita sa vyznačuje svojou svetlo hnedou farbou a príjemnou karamelovou chuťou, ktorá sa prenesie do každého osladeného jedla alebo nápoja.

Kokosový cukor BIO
Detaily
Kokosový cukor BIO značky BioFriend má príjemnú karamelovú chuť. Je výbornou náhradou bieleho cukru pri príprave koláčov, muffinov, kaší či na osladenie nápojov alebo čajov.

Novinka
Datľový sirup
Detaily
Datľový sirup je výborný na osladenie kaší, vločiek, palaciniek, wafle alebo zmrzliny. Veľmi chutná je kombinácia datľového sirupu s mliečnymi výrobkami.

Javorový sirup BIO - grade C
Detaily
Javorový sirup značky BioFriend je pravý kanadský sirup. Stupeň grade C sa vyznačuje svojou príjemnou javorovou chuťou.

Trstinová melasa BIO
Detaily
Trstinová melasa BIO značky BioFriend je výborná pochúťka, ktorou si môžete osladiť jedlá či nápoje.

Solčanka s morskou soľou
Detaily
Ochucovadlo s morskou soľou značky Solčanka je výborným pomocníkom pri varení. Neobsahuje žiadne látky zvýrazňujúce chuť ako sú glutamán sodný, inozinan disodný a guanylan disodný.

Morská soľ – jódovaná
Detaily
Morská soľ značky Ravita Vašim jedlám dodá lahodnú chuť. Vyrába sa odparovaním morskej vody. Veselo ju môžete používať ako náhradu kuchynskej soli alebo pridávať do kúpeľa.

Solčanka s kuchynskou soľou
Detaily
Ochucovadlo s kuchynskou soľou značky Solčanka je výborným pomocníkom pri varení. Neobsahuje žiadne látky zvýrazňujúce chuť ako sú glutamán sodný, inozinan disodný a guanylan disodný.

Indické kari BIO
Detaily
V Indii má takmer každý svoju vlastnú kari zmes. Rozmanitosť môžete nájsť aj v našom indickom kari. Práve kurkuma mu dodáva tradičnú chuť. Okoreniť si môžete koláče, tofu a omáčky.

Kurkuma mletá BIO
Detaily
Mierne pikantná a horkastá chuť kurkumy je v Indii známa viac ako 4000 rokov. Kurkuma je hlavnou zložkou kari korenia. Kurkumu pridávajte do jedál na začiatku varenia, aby sa uvoľnila jej hrejivá aróma a intenzívna žltá farba. Kurkumou si môžete okoreniť

Bazalka drvená sušená BIO
Detaily
Bazalka má sladkú a korenistú chuť, ktorá je nevyhnutnou súčasťou talianskej kuchyne. Aká by to bola paradajková polievka bez bazalky ? Okoreniť si môžete aj omeletu či huby. Bazalku do jedla pridávajte pred koncom varenia, aby nestratila svoju arómu.


 
 
Dochucovadlá
V gastronómií majú dochucovadlá nezastupiteľné postavenie. Dokážu spestriť a dodať správnu chuť každému jedlu. V eshope pelia.sk kategória dochucovadlá obsahuje široké spektrum sladidiel, soli, olejov či korenín. Ako podporovatelia ekologického poľnohospodárstva sme do ponuky zaradili aj produkty v BIO kvalite.  Okoreňte a oslaďte si svoj život bez výčitiek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia