Kategórie
 
 
 
 
 
Cestoviny a múky
 
 
Cestoviny a múky
 
 
Vyberte si z ponuky

Cestoviny a múky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:

 
Pohánková múka
Detaily
Pohánková múka značky Ravita je vyrobená z pomletej pohánky. Môžete ju použiť pri príprave cestovín, kaší alebo pečiva.

Ražná múka
Detaily
Ražná múka značky Ravita je vhodná na pečenie chleba s kváskom alebo iného pečiva. Dodáva chlebu lepšiu farbu a zaujímavejšiu chuť. Ražnú múku môžete pridať aj do nekysnutých placiek z pšeničnej múky.

Kukuričná múka
Detaily
Kukuričná múka značky Ravita je vhodná na prípravu koláčikov a cookies. Môžete ju používať na zahustenie omáčok, polievok a prívarkov. Používanie kukuričnej múky majú v obľube najmä milovníci zdravého životného štýlu.

Špaldová múka celozrnná – špeciál stredná
Detaily
Múka zo pšenice špaldy značky Ravita je výbornou náhradou pšeničnej múky. Má jemnú orieškovú chuť. Môžete z nej pripraviť chlieb, pečivo, koláče alebo placky.

Pšeničná celozrnná múka
Detaily
Pšeničná celozrnná múka značky Ravita sa vyrába mletím celého pšeničného zrna. Je vhodná na pečenie koláčov, pečiva alebo prípravu cestovín.

Ryžová múka
Detaily
Ryžová múka značky Ravita je výbornou voľbou pri bezgluténovom pečení. Môžete ju použiť na pečenie koláčikov alebo cookies. Ryžovou múkou môžete zahustiť omáčky, krémy, polievky alebo prívarky.

Špaldové cestoviny celozrnné – široké rezance
Detaily
Špaldové cestoviny (široké rezance) značky Ravita sú vyrobené z celozrnnej múky z pšenice špaldy. Špaldové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Cícerové cestoviny – Fusilli
Detaily
Cícerové cestoviny značky Ravita sú vyrobené z cícerovej múky. Strukovinové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických pšeničných cestovín.

Špaldové cestoviny celozrnné – fliačky
Detaily
Špaldové cestoviny (fliačky) značky Ravita sú vyrobené z celozrnnej múky z pšenice špaldy. Špaldové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Hrachové cestoviny zo zeleného hrachu – Fusilli
Detaily
Hrachové cestoviny značky Ravita sú vyrobené z hrachovej múky. Strukovinové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických pšeničných cestovín.

Špaldové cestoviny celozrnné – tarhoňa
Detaily
Špaldové cestoviny (tarhoňa) značky Ravita sú vyrobené z celozrnnej múky z pšenice špaldy. Špaldové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Šošovicové cestoviny z červenej šošovice – Fusilli
Detaily
Šošovicové cestoviny z červenej šošovice značky Ravita sú vyrobené z múky z červenej šošovici. Strukovinové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických pšeničných cestovín.

Kukuričné cestoviny – Penne Rigate
Detaily
Kukuričné cestoviny (Penne Rigate) značky Ravita sú vyrobené z kukuričnej múky bez pridávania vajec. Výborne sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo k omáčkam. Sú výborné na prípravu zapekaných cestovinových nákypov.

Pšeničné celozrnné cestoviny – tenké rezance
Detaily
Pšeničné celozrnné cestoviny – tenké rezance značky Ravita môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Kukuričné cestoviny – písmenka
Detaily
Kukuričné cestoviny (písmenka) značky Ravita sú vyrobené z kukuričnej múky bez pridávania vajec. Výborne sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo k omáčkam. Sú výborné na prípravu zapekaných cestovinových nákypov.

Pšeničné celozrnné cestoviny – široké rezance
Detaily
Pšeničné celozrnné cestoviny – široké rezance značky Ravita môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Kukuričné cestoviny – špagety
Detaily
Kukuričné cestoviny (špagety) značky Ravita sú vyrobené z kukuričnej múky bez pridávania vajec. Výborne sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo k omáčkam.

Pšeničné celozrnné cestoviny – vretená
Detaily
Pšeničné celozrnné cestoviny – vretená značky Ravita môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Kukuričné cestoviny – vretená
Detaily
Kukuričné cestoviny (vretená) značky Ravita sú vyrobené z kukuričnej múky bez pridávania vajec. Výborne sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo k omáčkam. Sú výborné na prípravu zapekaných cestovinových nákypov.

Špaldové cestoviny celozrnné - vretená
Detaily
Špaldové cestoviny – vretená značky Ravita sú vyrobené z celozrnnej múky z pšenice špaldy. Špaldové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Kuskus celozrnný
Detaily
Celozrnný kuskus značky Ravita je bezvaječná cestovina vyrobená z tvrdej celozrnnej pšeničnej múky. Kuskus môžete podávať ako prílohu k mäsu, zelenine alebo syru. Je vhodná súčasť hlavného jedla alebo ľahkej večere.

Kuskus
Detaily
Kuskus značky Ravita je bezvaječná cestovina vyrobená z tvrdej pšeničnej múky. Kuskus môžete podávať ako prílohu k mäsu, zelenine alebo syru. Je vhodná súčasť hlavného jedla alebo ľahkej večere.

Kuskus

0,97 €
Kukurično-ryžový kuskus BIO
Detaily
Kukurično-ryžový kuskus značky BioFriend je bezvaječná cestovina v BIO kvalite. Kuskus môžete podávať ako prílohu k mäsu, zelenine alebo syru. Je vhodná súčasť hlavného jedla alebo ľahkej večere.

4 cereálny kuskus BIO
Detaily
4 cereálny kuskus značky BioFriend je bezvaječná cestovina v BIO kvalite. Kuskus môžete podávať ako prílohu k mäsu, zelenine alebo syru. Je vhodná súčasť hlavného jedla alebo ľahkej večere.


 
 
Cestoviny a múky
Cestoviny a múky sú obilninové produkty mlynárskej výroby, ktoré sú cenené najmä vďaka významnému množstvu prospešných látok.  V širokej ponuke pelia.sk nájdete rôzne druhy špeciálnych cestovín, ako sú kukuričné, strukovinové či špaldové. Rovnako ako na obľúbencov zdravej stravy sme mysleli aj na gazdinky obľubujúce pečenie, ktoré si môžu na našom eshope vybrať z viacero druhov múk. Tak hurá do varenia zdravých cestovinových jedál a pečenia maškrtiek pre celú rodinu! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia