Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Soľ
 
 
Soľ
 
 

Soľ

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Solčanka s kuchynskou soľou
Detaily
Ochucovadlo s kuchynskou soľou značky Solčanka je výborným pomocníkom pri varení. Neobsahuje žiadne látky zvýrazňujúce chuť ako sú glutamán sodný, inozinan disodný a guanylan disodný.

Solčanka s morskou soľou
Detaily
Ochucovadlo s morskou soľou značky Solčanka je výborným pomocníkom pri varení. Neobsahuje žiadne látky zvýrazňujúce chuť ako sú glutamán sodný, inozinan disodný a guanylan disodný.

Čierna himalájska soľ jemnozrnná
Detaily
Čierna himalájska soľ jemnozrnná značky Ravita je jedlá lávová soľ. Výborná je na ochutenie jedál ako náhrada bežnej kuchynskej soli. Má výraznú sírnatú chuť pripomínajúcu vajíčka.

Himalájska soľ jemnozrnná
Detaily
Himalájska soľ jemnozrnná značky Ravita je bez pridaného jódu a farbív. Môžete používať ako náhradu bežnej kuchynskej soli alebo tiež do kúpeľa pri rôznych kožných ochoreniach.

Himalájska soľ hrubozrnná
Detaily
Himalájska soľ hrubozrnná značky Ravita je bez pridaného jódu a farbív. Môžete používať ako náhradu bežnej kuchynskej soli alebo tiež do kúpeľa pri rôznych kožných ochoreniach.

Morská soľ – jódovaná
Detaily
Morská soľ značky Ravita Vašim jedlám dodá lahodnú chuť. Vyrába sa odparovaním morskej vody. Veselo ju môžete používať ako náhradu kuchynskej soli alebo pridávať do kúpeľa.

Koreninová soľ s bylinkami
Detaily
Koreninová soľ s bylinkami značky Ravita je kombinácia morskej soli a zmesi byliniek s korením. Koreninová soľ je vhodná na okorenenie všetkých typov jedál počas, ale aj po dokončení prípravy.


 
 
Soľ
V gastronómií majú dochucovadlá nezastupiteľné postavenie. Dokážu spestriť a dodať správnu chuť každému jedlu. V eshope pelia.sk kategória dochucovadlá obsahuje široké spektrum sladidiel, soli, olejov či korenín. Ako podporovatelia ekologického poľnohospodárstva sme do ponuky zaradili aj produkty v BIO kvalite.  Okoreňte a oslaďte si svoj život bez výčitiek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia