Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Krehké plátky
 
 
Krehké plátky
 
 

Krehké plátky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Grahamový krehký plátok
Detaily
Grahamový krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Ryžovo - kukuričný plátok s jarnou zeleninou
Detaily
Ryžovo kukuričný plátok s jarnou zeleninou značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Kukuričný krehký plátok
Detaily
Kukuričný krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom, šalátom a nátierkam.

Ryžový krehký plátok
Detaily
Ryžový krehký plátok značky Ravita môžete konzumovať ako náhradu bežného pečiva. Hodí sa aj k polievkam, prívarkom a šalátom.


 
 
Krehké plátky
Pochutiny sú doplnkami ľudskej výživy, ktoré nie sú nevyhnutné pre organizmus človeka, ale príjemne spestrujú jedálniček. Pelia.sk Vám ponúka naozaj bohaté množstvo pochutín, na ktorých si pochutí každá veková skupina. Na svoje si prídu aj labužníci trpiaci intoleranciou na glutén, pretože do nášho portfólia sme zaradili aj bezgluténové piškóty a sušienky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia