Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Musli
 
 
Musli
 
 

Musli

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Müsli dobré ráno
Detaily
Müsli dobré ráno sú výborné v kombinácií s vodou, mliekom alebo jogurtom. Vločky v tejto kombinácií zväčšujú svoj objem.

Müsli so sušeným tropickým ovocím
Detaily
Müsli so sušeným tropickým ovocím sú výborné v kombinácií s vodou, mliekom alebo jogurtom. Vločky v tejto kombinácií zväčšujú svoj objem.

Mix vločiek so semienkami
Detaily
Zmes vločiek je vhodná na prípravu zdravých raňajok v kombinácii s mliekom alebo jogurtom. Dochutiť ich môžete čerstvým nakrájaným ovocím, alebo javorovým sirupom. Používajú sa tiež na prípravu rôznych typov müsli.

Müsli ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká mňamka vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Môžete si ich pridávať do jogurtu alebo mlieka na raňajky, desiatu alebo olovrant.


 
 
Musli
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia