Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Cestoviny
 
 
Cestoviny
 
 

Cestoviny

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Novinka
Proteínové cestoviny
Detaily
Proteínové cestoviny – vretená značky Ravita s vysokým obsahom bielkovín môžete použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Špaldové cestoviny celozrnné - vretená
Detaily
Špaldové cestoviny – vretená značky Ravita sú vyrobené z celozrnnej múky z pšenice špaldy. Špaldové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Pšeničné celozrnné cestoviny – vretená
Detaily
Pšeničné celozrnné cestoviny – vretená značky Ravita môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Pšeničné celozrnné cestoviny – široké rezance
Detaily
Pšeničné celozrnné cestoviny – široké rezance značky Ravita môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Pšeničné celozrnné cestoviny – tenké rezance
Detaily
Pšeničné celozrnné cestoviny – tenké rezance značky Ravita môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

4 cereálny kuskus BIO
Detaily
4 cereálny kuskus značky BioFriend je bezvaječná cestovina v BIO kvalite. Kuskus môžete podávať ako prílohu k mäsu, zelenine alebo syru. Je vhodná súčasť hlavného jedla alebo ľahkej večere.

Kukurično-ryžový kuskus BIO
Detaily
Kukurično-ryžový kuskus značky BioFriend je bezvaječná cestovina v BIO kvalite. Kuskus môžete podávať ako prílohu k mäsu, zelenine alebo syru. Je vhodná súčasť hlavného jedla alebo ľahkej večere.

Šošovicové cestoviny z červenej šošovice – Fusilli
Detaily
Šošovicové cestoviny z červenej šošovice značky Ravita sú vyrobené z múky z červenej šošovici. Strukovinové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických pšeničných cestovín.

Hrachové cestoviny zo zeleného hrachu – Fusilli
Detaily
Hrachové cestoviny značky Ravita sú vyrobené z hrachovej múky. Strukovinové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických pšeničných cestovín.

Cícerové cestoviny – Fusilli
Detaily
Cícerové cestoviny značky Ravita sú vyrobené z cícerovej múky. Strukovinové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických pšeničných cestovín.

Špaldové cestoviny celozrnné – široké rezance
Detaily
Špaldové cestoviny (široké rezance) značky Ravita sú vyrobené z celozrnnej múky z pšenice špaldy. Špaldové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Špaldové cestoviny celozrnné – fliačky
Detaily
Špaldové cestoviny (fliačky) značky Ravita sú vyrobené z celozrnnej múky z pšenice špaldy. Špaldové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Špaldové cestoviny celozrnné – tarhoňa
Detaily
Špaldové cestoviny (tarhoňa) značky Ravita sú vyrobené z celozrnnej múky z pšenice špaldy. Špaldové cestoviny môžeme použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Kukuričné cestoviny – Penne Rigate
Detaily
Kukuričné cestoviny (Penne Rigate) značky Ravita sú vyrobené z kukuričnej múky bez pridávania vajec. Výborne sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo k omáčkam. Sú výborné na prípravu zapekaných cestovinových nákypov.

Kukuričné cestoviny – písmenka
Detaily
Kukuričné cestoviny (písmenka) značky Ravita sú vyrobené z kukuričnej múky bez pridávania vajec. Výborne sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo k omáčkam. Sú výborné na prípravu zapekaných cestovinových nákypov.

Kukuričné cestoviny – špagety
Detaily
Kukuričné cestoviny (špagety) značky Ravita sú vyrobené z kukuričnej múky bez pridávania vajec. Výborne sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo k omáčkam.

Kukuričné cestoviny – vretená
Detaily
Kukuričné cestoviny (vretená) značky Ravita sú vyrobené z kukuričnej múky bez pridávania vajec. Výborne sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo k omáčkam. Sú výborné na prípravu zapekaných cestovinových nákypov.

Kuskus
Detaily
Kuskus značky Ravita je bezvaječná cestovina vyrobená z tvrdej pšeničnej múky. Kuskus môžete podávať ako prílohu k mäsu, zelenine alebo syru. Je vhodná súčasť hlavného jedla alebo ľahkej večere.

Kuskus

0,97 €
Kuskus celozrnný
Detaily
Celozrnný kuskus značky Ravita je bezvaječná cestovina vyrobená z tvrdej celozrnnej pšeničnej múky. Kuskus môžete podávať ako prílohu k mäsu, zelenine alebo syru. Je vhodná súčasť hlavného jedla alebo ľahkej večere.


 
 
Cestoviny
Cestoviny a múky sú obilninové produkty mlynárskej výroby, ktoré sú cenené najmä vďaka významnému množstvu prospešných látok.  V širokej ponuke pelia.sk nájdete rôzne druhy špeciálnych cestovín, ako sú kukuričné, strukovinové či špaldové. Rovnako ako na obľúbencov zdravej stravy sme mysleli aj na gazdinky obľubujúce pečenie, ktoré si môžu na našom eshope vybrať z viacero druhov múk. Tak hurá do varenia zdravých cestovinových jedál a pečenia maškrtiek pre celú rodinu! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia