Kategórie
 
 
 
 
 
Sušené zmesi
 
 
Sušené zmesi
 
 

Sušené zmesi

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
 
Tropická zmes
Detaily
Tropická zmes značky ZoB je zmes rôznych druhov sušeného ovocia. Môžete konzumovať priamo alebo použiť ako prísadu do jogurtu, müsli alebo kaše.

Šalatka – zmes semien a orieškov
Detaily
Šalatka je produkt značky Ravita, ktorý sa skladá zo semien a orechov. Dokáže výborne obohatiť šaláty. Opražením šalatky získate chrumkavú zmes s výraznejšou arómou.

Gaia zmes
Detaily
Gaia zmes značky ZoB je kombinácia orechov a sušeného ovocia. Môžete konzumovať priamo alebo použiť ako prísadu do jogurtu, müsli alebo kaše.

Študentská zmes
Detaily
Študentská zmes značky Ravita je chutná maškrta, ktorú môžete konzumovať priamo alebo ju pridávať do iných zdravých jedál. Jedná sa o zmes semien, orieškov a sušených hrozienok.

Pečená zmes so sušenými paradajkami
Detaily
Pečená zmes so sušenými paradajkami značky Ravita je výborný snack na cesty alebo len tak k telke pri leňošení. Môžete ju použiť ako prísadu do šalátov alebo hlavných jedál.


 
 
Sušené zmesi
Sušené plody a ovocie majú dôležitý význam pre človeka kvôli významnému obsahu prospešných látok. Určite by nemali chýbať v žiadnom jedálničku zdravého stravovania. Výborne Vám obohatia Vaše raňajkové kaše, vločky či koláčiky. Sušené plody sú výborný snack, ktorý Vás zasýti na cestách. Pelia.sk Vám ponúka širokú škálu sušeného ovocia, orechov, semienok alebo ich zmesí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia