Kategórie
 
 
 
 
 
Múky
 
 
Múky
 
 

Múky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Ryžová múka
Detaily
Ryžová múka značky Ravita je výbornou voľbou pri bezgluténovom pečení. Môžete ju použiť na pečenie koláčikov alebo cookies. Ryžovou múkou môžete zahustiť omáčky, krémy, polievky alebo prívarky.

Pšeničná celozrnná múka
Detaily
Pšeničná celozrnná múka značky Ravita sa vyrába mletím celého pšeničného zrna. Je vhodná na pečenie koláčov, pečiva alebo prípravu cestovín.

Špaldová múka celozrnná – špeciál stredná
Detaily
Múka zo pšenice špaldy značky Ravita je výbornou náhradou pšeničnej múky. Má jemnú orieškovú chuť. Môžete z nej pripraviť chlieb, pečivo, koláče alebo placky.

Kukuričná múka
Detaily
Kukuričná múka značky Ravita je vhodná na prípravu koláčikov a cookies. Môžete ju používať na zahustenie omáčok, polievok a prívarkov. Používanie kukuričnej múky majú v obľube najmä milovníci zdravého životného štýlu.

Ražná múka
Detaily
Ražná múka značky Ravita je vhodná na pečenie chleba s kváskom alebo iného pečiva. Dodáva chlebu lepšiu farbu a zaujímavejšiu chuť. Ražnú múku môžete pridať aj do nekysnutých placiek z pšeničnej múky.

Pohánková múka
Detaily
Pohánková múka značky Ravita je vyrobená z pomletej pohánky. Môžete ju použiť pri príprave cestovín, kaší alebo pečiva.

Sójová múka s nízkym obsahom tukov
Detaily
Sójová múka značky Ravita sa vyrába pomletím sójových bôbov. Obsahuje sójový lecitín, ktorý zabezpečí hotovému pečivu dlhšiu trvanlivosť. Sójová múka je výborna na pečenie slaného pečiva, ale aj zahusťovanie omáčok.


 
 
Múky
Cestoviny a múky sú obilninové produkty mlynárskej výroby, ktoré sú cenené najmä vďaka významnému množstvu prospešných látok.  V širokej ponuke pelia.sk nájdete rôzne druhy špeciálnych cestovín, ako sú kukuričné, strukovinové či špaldové. Rovnako ako na obľúbencov zdravej stravy sme mysleli aj na gazdinky obľubujúce pečenie, ktoré si môžu na našom eshope vybrať z viacero druhov múk. Tak hurá do varenia zdravých cestovinových jedál a pečenia maškrtiek pre celú rodinu! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia