Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Múky
 
 
Múky
 
 

Múky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
NovinkaTop
Špaldová múka - hladká
Detaily
Múka zo pšenice špaldy značky Ravita je výbornou náhradou pšeničnej múky. Múku používame ako náhradu pšeničnej múky na pečenie a zahusťovanie. Na jeden nákup vyskladňujeme maximálne 5ks.

NovinkaTop
Droždie sušené - aktívne
Detaily
Sušené droždie - veľmi praktické, v zásobe ho môžete mať aj niekoľko mesiacov. Vhodné predovšetkým na pečenie chleba alebo koláčov.

Pšeničná celozrnná múka
Detaily
Pšeničná celozrnná múka značky Ravita sa vyrába mletím celého pšeničného zrna. Je vhodná na pečenie koláčov, pečiva alebo prípravu cestovín. Prosím objednávajte maximálne 5 ks z uvedeného produktu. Berme na seba navzájom ohľad a nechajme niečo aj susedovi

Kukuričná múka
Detaily
Kukuričná múka značky Ravita je vhodná na prípravu koláčikov a cookies. Môžete ju používať na zahustenie omáčok, polievok a prívarkov. Používanie kukuričnej múky majú v obľube najmä milovníci zdravého životného štýlu. Maximálne množstvo pre jednu objednáv

Pohánková múka
Detaily
Pohánková múka značky Ravita je vyrobená z pomletej pohánky. Môžete ju použiť pri príprave cestovín, kaší alebo pečiva. Prosím objednávajte maximálne 5 ks z uvedeného produktu. Berme na seba navzájom ohľad a nechajme niečo aj susedovi.

Ryžová múka
Detaily
Ryžová múka značky Ravita je výbornou voľbou pri bezgluténovom pečení. Môžete ju použiť na pečenie koláčikov alebo cookies. Ryžovou múkou môžete zahustiť omáčky, krémy, polievky alebo prívarky. Prosím objednávajte maximálne 5 ks z uvedeného produktu.


 
 
Múky
Cestoviny a múky sú obilninové produkty mlynárskej výroby, ktoré sú cenené najmä vďaka významnému množstvu prospešných látok.  V širokej ponuke pelia.sk nájdete rôzne druhy špeciálnych cestovín, ako sú kukuričné, strukovinové či špaldové. Rovnako ako na obľúbencov zdravej stravy sme mysleli aj na gazdinky obľubujúce pečenie, ktoré si môžu na našom eshope vybrať z viacero druhov múk. Tak hurá do varenia zdravých cestovinových jedál a pečenia maškrtiek pre celú rodinu! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia