Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Vločky
 
 
Vločky
 
 

Vločky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Cirokové vločky
Detaily
Cirokové vločky značky Ravita sú vhodné na prípravu obilných kaší alebo ochutenie jogurtov. Môžete ich použiť na zahustenie polievok alebo ako prídavok do fašírok.

Ovsené vločky ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda
Detaily
Sladká dobrota vyrobená na Slovensku, ktorá si získa každého obľúbenca čokolády. Ovsenými čokoládovými vločkami si môžete obohatiť jogurt alebo mlieko.

Pohánkové vločky
Detaily
Na pohánkových vločkách si môžete pochutnať v kombinácií s mliekom, jogurtom alebo vodou. Výborná je pohánková kaša, ktorú si môžete obohatiť sušeným ovocím alebo orieškami.

Špaldové vločky
Detaily
Špaldové vločky si môžete pridávať do jogurtu, mlieka alebo vody. V porovnaní s ovsenými vločkami si špaldové vločky vyžadujú dlhší čas máčania. Zo špaldových vločiek si môžete pripraviť vynikajúcu špaldovú kašu kedykoľvek počas dňa.

Pšenové vločky
Detaily
Pšenové vločky sa vyznačujú typickou orieškovou chuťou. Dokážete si z nich pripraviť výdatnú pšenovú kašu, ktorú si môžete ochutiť orieškami alebo semienkami značky Ravita. Rovnako ako ovsené vločky sú vhodné na zahustenie omáčok alebo polievok.

Ryžové vločky
Detaily
Z ryžových vločiek si dokážete pripraviť vynikajúce obilné kaše. Môžete si nimi ochutiť jogurt, mlieko alebo vodu v kombinácií s orieškami alebo sušeným ovocím značky Ravita.

Mix vločiek
Detaily
Mix obilných vločiek je vhodný na prípravu chutných a zdravých raňajok plných vlákniny. Dochutiť si ich môžete semienkami, sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita. Tiež sa môžu použiť na prípravu rôznych typov müsli.

Ovsené vločky výberové
Detaily
Ovsené vločky výberové sú výborné v kombinácií s jogurtom, mliekom alebo vodou na raňajky, desiatu či olovrant. Môžete ich pridávať do cesta na palacinky, lievance alebo iné zdravé koláče. Výberové vločky sú rovnako vhodné na prípravu ovsených kaší.

Jemné ovsené vločky s vysokým obsahom vlákniny
Detaily
Jemné ovsené vločky s vysokým obsahom vlákniny si môžete nasypať do jogurtu, mlieka alebo vody kedykoľvek počas dňa. Vďaka ich jemnosti si viete pripraviť lahodnú ovsenú kašu plnú vlákniny. Rovnako sú vhodné na prípravu fašírok, palaciniek alebo lievancov

Bezgluténové ovsené vločky - jemné
Detaily
Bezgluténové ovsené vločky značky Ravita obsahujú menej ako 5 mg/kg gluténu. Vďaka ich jemnosti si viete pripraviť lahodnú ovsenú kašu. Rovnako sú vhodné na prípravu palaciniek, lievancov alebo na zahustenie polievok.

Mix vločiek so semienkami
Detaily
Zmes vločiek je vhodná na prípravu zdravých raňajok v kombinácii s mliekom alebo jogurtom. Dochutiť ich môžete čerstvým nakrájaným ovocím, alebo javorovým sirupom. Používajú sa tiež na prípravu rôznych typov müsli.


 
 
Vločky
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia