Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Kaše
 
 
Kaše
 
 

Kaše

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Top
Kašička Anička so suš. červenou repou a jablkom
Detaily
Kukurično-pšenová kašička so sušenou červenou repou a jablkom značky Ravita je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Neobsahuje žiadne prídavné látky, pridaný cukor, či iné konzervanty.

Top
Kašička Anička so suš. mrkvou a jablkom
Detaily
Kukurično-pšenová kašička so sušenou mrkvou a jablkom značky Ravita je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Neobsahuje žiadne prídavné látky, cukor, či iné konzervanty. Kašička je balená v BIOLOGICKY rozložiteľnom obale.

Viaczrnná instantná kaša s klíčkami
Detaily
Viaczrnná kaša s klíčkami značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Viaczrnnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Ciroková instantná kaša
Detaily
Ciroková kaša značky Ravita je vyrobená bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Cirokovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Pohánková instantná kaša BIO
Detaily
Pohánková kaša značky BioFriend je vyrobená len z pohánky v BIO kvalite. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Pohánkovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.

Top
Pohánková kaša instantná
Detaily
Pohánková kaša značky Ravita je vyrobená len z pohánky, čomu vďačí aj za svoju typickú arómu a farbu. Kašička je vyrobená bez použitia akýchkoľvek prídavných látok. Príprava kaše je veľmi jednoduchá.

Špaldová kaša instantná
Detaily
Špaldová kaša značky Ravita je vyrobená len zo pšenice špaldy bez pridaného cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Špaldovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Kukuričná kaša instantná
Detaily
Kukuričná kaša značky Ravita neobsahuje žiadne prídavné látky a za svoju výraznú žltú farbu vďačí výlučne kukurici. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Kukuričnú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Pšenová kaša instantná
Detaily
Pšenová kaša značky Ravita je vyrobená len z pšena bez pridania mlieka, cukru, či iných konzervantov. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Pšenovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Ovsená kaša instantná
Detaily
Ovsená kaša značky Ravita je vyrobená len z ovsa bez pridania mlieka, cukru, či iných konzervantov. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ovsenú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Top
Ryžová kaša instantná
Detaily
Ryžová kaša značky Ravita je vyrobená len z ryže bez pridania mlieka alebo cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Ryžovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka, až kým nedocielime požadovanú hustotu.

Špaldová instantná kaša BIO
Detaily
BIO špaldová kaša značky BioFriend je vyrobená len zo pšenice špaldy bez pridaného cukru. Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Špaldovú kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.


 
 
Kaše
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia