Kategórie
 
 
 
 
 
Chrumky
 
 
Chrumky
 
 

Chrumky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Novinka
Chrumky kukuričné s červenou repou
Detaily
Kukuričné chrumky s červenou repou značky Ravita sú vyrobené extrúziou bez pridanej soli. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek. Bez obsahu prídavných látok a soli.

Bezgluténové mini cookies s čokoládou
Detaily
Sladká maškrtka s čoko kúskami vyrobená z deproteinovaného pšeničného škrobu. Mini cookies s čokoládou si môžete pridať do jogurtu alebo pudingu. Výborne chutia s čajom alebo kávičkou.

Bezgluténové sušienky s karamelom
Detaily
Sladká karamelová maškrtka vyrobená z deproteinovaného pšeničného škrobu. Sušienky s karamelom si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov. Výborne chutia s čajom alebo kávičkou.

Kukuričné placky
Detaily
Kukuričné placky značky Vepy sú extra jemné bez pridaného cukru. Placky sa vyrábajú technológiou nazývanou expanzia.

Špaldové placky
Detaily
Špaldové placky značky Vepy sú extra jemné bez pridaného cukru. Špaldové celozrnné placky sa vyrábajú technológiou nazývanou expanzia.

Bezglutenové sušienky kakaové s kokosom
Detaily
Sladká kakaová maškrtka vyrobená z deproteinovaného pšeničného škrobu. Kakaové sušienky si môžete pridať do jogurtu, pudingu, rovnako do pečených alebo nepečených koláčov. Výborne chutia s čajom alebo kávičkou.

Top
Chrumky malej Emky so suš. mrkvou a jablkom
Detaily
Kukuričné chrumky so sušeným ovocím značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Kukuričné chrumky s himalájskou soľou a rascou
Detaily
Kukuričné chrumky s himalájskou soľou a rascou značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Jemné kukuričné chrumky nesolené
Detaily
Kukuričné chrumky značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Kukurično-špaldové chrumky nesolené
Detaily
Kukurično-špaldové chrumky značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Top
Pohánkové chrumky nesolené
Detaily
Pohánkové chrumky značky Ravita sú vyrobené extrúziou bez pridanej soli. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Kukurično pšenové chrumky nesolené
Detaily
Kukurično-pšenové chrumky značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Výrobok tvorí 75% kukuričnej krupice a 25% pšena bez pridanej soli. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Kukuričné chrumky s ľanom nesolené
Detaily
Kukuričné chrumky s ľanom značky Ravita sú vyrobené extrúziou. Výrobok tvorí 85% kukurice a 15% ľanu bez pridanej soli. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.

Ryžové chrumky nesolené
Detaily
Ryžové chrumky značky Ravita sú vyrobené extrúziou bez pridanej soli. Sú chutnou dobrotou pre malých aj veľkých milovníkov zdravých chrumiek.


 
 
Chrumky
Pochutiny sú doplnkami ľudskej výživy, ktoré nie sú nevyhnutné pre organizmus človeka, ale príjemne spestrujú jedálniček. Pelia.sk Vám ponúka naozaj bohaté množstvo pochutín, na ktorých si pochutí každá veková skupina. Na svoje si prídu aj labužníci trpiaci intoleranciou na glutén, pretože do nášho portfólia sme zaradili aj bezgluténové piškóty a sušienky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia