Kategórie
 
 
 
 
 
Vláknina
 
 
Vláknina
 
 

Vláknina

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
 
Psyllium (Skorocel indický)
Detaily
Z obalových šupiek Psyllia (Skorocel indický) sa získava vláknina Psyllium. Tento produkt je zdroj rozpustnej vlákniny, ktorá sa svojím zložením podobá obilnej vláknine získanej z ovsa alebo jačmeňa.

Pšeničné klíčky
Detaily
Pšeničné klíčky nie je nutné kuchynsky upravovať. Môžete ich používať ako prísadu do kaší, vločiek alebo müsli. Pšeničnými klíčkami si môžete obohatiť aj jogurt alebo mlieko.

Ovsené otruby
Detaily
Ovsené otruby majú všestranné využitie. Môžete ich použiť na zahustenie polievok, omáčok, nátierok, koláčov alebo na obohatenie ovsených kaší. Častokrát sú obľúbenou zložkou pri príprave koktailov alebo smoothie.

Jablčná vláknina
Detaily
Jablčná vláknina je výborný zdroj vlákniny pre ľudí s problematickým trávením.


 
 
Vláknina
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia