Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Sušené semienka
 
 
Sušené semienka
 
 

Sušené semienka

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Slnečnicové jadrá lúpané 500g
Detaily
Slnečnicové jadrá lúpané značky Ravita si môžete nasypať do kaší, müsli alebo šalátov. Obohatiť môžete aj cesto na pečenie pečiva, chlebíka alebo koláčov.

Tekvicové jadrá lúpaná 250g
Detaily
Tekvicové jadrá lúpané značky Ravita sú vypestované na Slovensku. Využiť ich môžete pri pečení ako prídavok do cesta alebo posýpku na pečivo

Kukurica pražená
Detaily
Kukurica pražená je chutná maškrta vo voľných chvíľach, na cestách alebo pri telke. Je to výborná náhrada za nezdravé snacky, kvôli nižšiemu obsahu kalórií a vyššiemu obsahu bielkovín.

Cícer pražený
Detaily
Cícer pražený značky ZoB je chutný snack, ktorý môžete konzumovať vo voľných chvíľach napríklad pri telke alebo na cestách.

Sója pražená
Detaily
Sója pražená značky ZoB je chutný snack, ktorý môžete konzumovať vo voľných chvíľach napríklad pri telke alebo na cestách.

Sezam lúpaný
Detaily
Sezam značky ZoB môžete kombinovať s ľanovými, tekvicovými a slnečnicovými semienkami a použiť ako posýpku pri pečení chleba, pečiva alebo sušienok.

Pukancová kukurica
Detaily
Pukancová kukurica značky ZoB je chutná maškrta, ktorú si môžete dopriať vo voľných chvíľkach. Pukancovú kukuricu je nutné pred konzumáciou tepelne pripraviť.

Slnečnicové jadrá lúpané
Detaily
Slnečnicové jadrá lúpané značky Ravita si môžete nasypať do kaší, müsli alebo šalátov. Obohatiť môžete aj cesto na pečenie pečiva, chlebíka alebo koláčov.

Ľanové semeno - hnedé
Detaily
Ľanové semeno značky Ravita sa vyznačuje svojou jemnou orieškovou chuťou. Môžete si ich nasypať do jogurtu, kaší, vločiek alebo rôznych šalátov.

Tekvicové jadrá lúpané 70g
Detaily
Tekvicové jadrá lúpané značky Ravita sú vypestované na Slovensku. Využiť ich môžete pri pečení ako prídavok do cesta alebo posýpku na pečivo.

Konopné semeno lúpané
Detaily
Konopné semená značky Ravita neobsahujú omamné THC (delta 9 – tetrahydrocannabinol). Práve vďaka svojej jemnej orieškovej chuti výborne ochutia kaše, müsli, koláče alebo jogurt.

Chia semená
Detaily
Chia semená značky Ravita si môžete pridať do vody, mlieka alebo jogurtu. Obohatiť si rovnako môžete kaše, müsli či smoothie.


 
 
Sušené semienka
Sušené plody a ovocie majú dôležitý význam pre človeka kvôli významnému obsahu prospešných látok. Určite by nemali chýbať v žiadnom jedálničku zdravého stravovania. Výborne Vám obohatia Vaše raňajkové kaše, vločky či koláčiky. Sušené plody sú výborný snack, ktorý Vás zasýti na cestách. Pelia.sk Vám ponúka širokú škálu sušeného ovocia, orechov, semienok alebo ich zmesí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia