Kategórie
 
 
 
 
 
Náhradky mlieka
 
 
Náhradky mlieka
 
 

Náhradky mlieka

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Sójový nápoj Inucol sušený
Detaily
Sušený sójový nápoj Inucol značky ASP je výborná náhrada mlieka. Vhodné na prípravu nápoja, raňajok s cereálnymi výrobkami alebo do varenia.

Ryžový nápoj s vápnikom a vitamínom D
Detaily
Asiana sušený ryžový nápoj s vápnikom a vitamínom D značky ASP je výborná náhrada mlieka. Vhodné na prípravu nápoja, raňajok s cereálnymi výrobkami alebo do varenia.

Ryžový nápoj s mandľami BIO Vitariz
Detaily
Ryžový nápoj s mandľami značky Vitariz je ideálnou náhradou mlieka.

Sójový nápoj multivitamín ACE sušený
Detaily
Sušený sójový nápoj originál značky ASP je výborná náhrada mlieka. Vhodné na prípravu nápoja, raňajok s cereálnymi výrobkami alebo do varenia.

Ryžový nápoj s vápnikom BIO Vitariz
Detaily
Ryžový nápoj s vápnikom značky Vitariz je ideálnou náhradou mlieka.

Pohánkový nápoj sušený
Detaily
Sušený pohánkový nápoj značky ASP je výborná náhrada mlieka. Vhodné na prípravu nápoja, raňajok s cereálnymi výrobkami alebo do varenia.


 
 
Náhradky mlieka
Ako nadšenci zdravej výživy súhlasíme s názorom, že raňajky sú základom každého dňa. Raňajky sú prvým jedlom, ktorým sa potrebujete čo najviac naštartovať. Preto je dôležité, aby ste ráno na začiatku dňa prijali vyvážený podiel živín. Práve v eshope pelia.sk dokážete nájsť pestré portfólio produktov vhodných na prípravu Vašich zdravých raňajok. Vďaka nám už nezanedbáte žiadne raňajky počas celého týždňa, pretože našim raňajkovým produktom sa jednoducho nedá odolať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia