Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 

Kašička Anička so suš. červenou repou a jablkom

Značka:Ravita
Kukurično-pšenová kašička so sušenou červenou repou a jablkom značky Ravita je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Neobsahuje žiadne prídavné látky, pridaný cukor, či iné konzervanty.

Dodacia lehota
Na sklade: 999
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 2,43 €

Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Kašu primiešavame do horúcej vody alebo mlieka do docielenia požadovanej hustoty.  Kašu servírujeme teplú.

Formát priateľov Ravity (Aničky a Emky) vznikol ako potreba reagovať na súčasný trend vizuálnej fyzickej dokonalosti. V dnešnej dobe na nás všetkých už od útleho veku vplývajú dokonalé fotografie krásnych ľudí. Otázka sebalásky tak dostáva úplne novú hodnotu. Práve to bola prvá myšlienka s ktorou pracovali v tomto projekte.
Ukázať našim deťom hodnotu sebalásky, odvahy a vnímania krásy v inakosti.

S týmto poslaním pre Vás v Ravite navrhli novú radu produktov pre deti!

ANIČKA A SEBALÁSKA

Sebaláska je základom vnútornej spokojnosti, istoty, úspechov a naozaj kvalitných vzťahov s okolím. Naše problémy, choroby a neuspokojivé životné situácie vychádzajú na najhlbšej úrovni z negatívneho vzťahu práve k sebe samým.

Sebaláska znamená uvedomiť si všetko, čo k nám patrí – všetky naše potreby, talenty a tvorivosť. Ale taktiež aj chyby, či charakterové nedostatky. Musíme sa naučiť pozerať na svoj odraz v zrkadle a vedieť ho prijať. Práve sebaprijatie v dobe výrazného vplyvu sociálnych sietí a médií je otázkou čim ďalej tým nižšieho veku. Naučiť sa ľúbiť, je preto potrebné čím skôr.  S týmto poslaním vznikla Anička. 

Zloženie:  kukurično-pšenová drť 65% (kukuričná drť 49%, pšenová drť 16%), sušená červená repa 20%, sušené jablká 15%. Obsahuje len prírodné suroviny a prírodné cukry, bez prídavných látok.

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1508kJ/357kcal; tuky 2,69g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4g; sacharidy 80,7g z toho cukry 14,1g; bielkoviny 8,44g; soľ 1,11g, vláknina 11,92g.

Hmotnosť : 200g

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia