AKTUÁLNE OPATRENIA, VZHĽADOM K SÚČASNEJ SITUÁCII

Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
AKTUÁLNE OPATRENIA, VZHĽADOM K SÚČASNEJ SITUÁCII
 
 

AKTUÁLNE OPATRENIA, VZHĽADOM K SÚČASNEJ SITUÁCII

 

Vážení naši zákazníci.

Nachádzame sa v situácii, ktorá je pre každého z nás nová, nepoznaná a náročná.

Usilujeme sa bežať v nepretržitom režime tak ako doposiaľ . Objednávky však niekoľkonásobne prekračujú bežné množstvo a naše kapacity. Dochádza tak k nedostatku niektorých surovín , k predĺženiu dodacích termínov s ich dodaním a následne tak bohužiaľ k výpadkom niektorých produktov.

Vzniknutú situáciu si uvedomujeme a mrzí nás. Vzhľadom k tomu, Vám momentálne nevieme ponúknuť naše 100%-né služby. Z toho dôvodu môže byť sa dodacie podmienky môžu pozmeniť a blík Vám môže byť odoslaný trocha neskôr. 

 

Ďakujeme Vám za pochopenie. 

Želáme Vám veľa síl a energie do týchto dní.

 
 
 
AKTUÁLNE OPATRENIA, VZHĽADOM K SÚČASNEJ SITUÁCII
Blog je nová forma komunikácie s určitou cieľovou skupinou ľudí. Cieľom blogu pelia.sk je zverejňovať články, v ktorých môžu zákazníci nájsť inšpiráciu, nápady alebo rady z oblasti potravinárstva a zdravej výživy. Rovnako Vám pomocou blogu chceme zdeliť veľa zaujímavých informácii o eshope pelia.sk a jej budúcich projektoch. Neustále budeme pridávať aj rôzne články plné zdravých receptov a články venované rozmanitým témam.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia