Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
Valentín
 
 

Valentín

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Značka: 
Zobraziť na stránku:
 
Novinka
Korenistý čaj BIO
Detaily
Hrejivé, exotické korenie a slnkom zaliate pomaranče. V Indií sa používajú na všetko, od džúsu po polievku. Typická India, typický čaj - čaj ako tekutý medový koláč.

Bourbon vanilka mletá BIO
Detaily
chuť bourbonskej vanilky je dokonalým doplnkom pri príprave palaciniek a Crème brûlée. Vanilka sa hodí aj k rybám alebo šalátom. Pôvodne pochádza z Mexika, kde už v 14. Storočí Aztécki vládcovia oceňovali jej sladkú arómu.

Datľový sirup
Detaily
Datľový sirup je výborný na osladenie kaší, vločiek, palaciniek, wafle alebo zmrzliny. Veľmi chutná je kombinácia datľového sirupu s mliečnymi výrobkami.

Javorový sirup BIO - grade C
Detaily
Javorový sirup značky BioFriend je pravý kanadský sirup. Stupeň grade C sa vyznačuje svojou príjemnou javorovou chuťou.

Marhuľový olej
Detaily
Marhuľový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Použitie marhuľového oleja je vhodné len v studenej kuchyni.

Sezamový olej
Detaily
Sezamový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Sezamový olej je vhodný na použitie do teplej aj studenej kuchyne. Výborný na prípravu šalátov, cestovín alebo restovanie zeleniny a mäsa.

Mandľový olej
Detaily
Mandľový olej značky Ravita sa vyrába lisovaním za studena pri teplote 40°C. Mandľový olej je vhodný na použitie len do studenej kuchyne. Môžete ho využiť pri príprave šalátov, nátierok alebo dresingov.

Jemné ovsené vločky s vysokým obsahom vlákniny
Detaily
Jemné ovsené vločky s vysokým obsahom vlákniny si môžete nasypať do jogurtu, mlieka alebo vody kedykoľvek počas dňa. Vďaka ich jemnosti si viete pripraviť lahodnú ovsenú kašu plnú vlákniny. Rovnako sú vhodné na prípravu fašírok, palaciniek alebo lievancov

Pohankové lupienky BIO
Detaily
Chrumkavá pohánková maškrta v bio kvalite. Pohánkové BIO lupienky si môžete nasypať do vody, mlieka alebo jogurtu. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si dokážete pripraviť výborné raňajky, desiatu alebo olovrant.

Špaldové lupienky BIO
Detaily
Chrumkavá špaldová maškrta v bio kvalite. Špaldové BIO lupienky si môžete nasypať do vody, mlieka, jogurtu alebo acidofilného mlieka. V kombinácií so sušeným ovocím alebo orechmi značky Ravita si dokážete pripraviť výborné raňajky, desiatu alebo olovrant.

Pšeničné lupienky so sušenými jablkami a hrozienkami
Detaily
Pšeničné lupienky so sušenými jablkami a hrozienkami sú výbornou voľbou na raňajky, desiatu či olovrant. Môžete si ich nasypať do mlieka, vody alebo jogurtu. Svoje miesto si určite nájdu v racionálnom jedálničku obľúbencov zdravej stravy.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia