LÁSKA JE POZORNOSŤ, LÁSKA SÚ KAŽDODENNÉ MALIČKOSTI.

Infobar icon

Vaše objednávky sa snažíme odosielať tak rýchlo ako ste zvyknutí. V tejto výnimočnej situácii sa však môže termín dodania pretiahnuť aj na 7 prac. dní.

Kategórie
 
 
 
 
 
LÁSKA JE POZORNOSŤ, LÁSKA SÚ KAŽDODENNÉ MALIČKOSTI.
 
 

LÁSKA JE POZORNOSŤ, LÁSKA SÚ KAŽDODENNÉ MALIČKOSTI.

Stačí mať doma týchto pár ingerdiencií a svojej láske  vyčarujete chutné romantické raňajky. Kľudne aj do postele :).

Toto sú naše tipy na chutné a rýchle raňajky:

SLADKÁ KAŠA 

Postačia ti jemné ovsené vločky, ovocie podľa chuti, ďatlový sirup, mlieko a semienka podľa tvojho výberu. Do horúceho mlieka pridáš vločky podľa požadovanej hustoty. Dosladíš sirupom, pridáš semienka a ovocie podľa chuti. Podávaš so sladkým boštekom. 

Kašu môžeš ozdobiť čerstvým ovocím či jedlými kvetmi.

 

INSTANTNÁ KAŠIČKA ANIČKA.

Chutí veľkým aj malým. Stačí ju zaliať horúcim mliekom ozdobiť ovocím a podľa chuti prípadne dosladiť javorovým sirupom.

Ultra rýchle raňajky budú na stole :).

 

CEREÁLIE S MLIEKOM

Nechajte sa  uniesť lenivým ránom. Aj z obyčajných cereálií môžu byť atraktívne raňajky. Stačí si vybrať z kvalitnejšej ponuky a pri zdobení popustiť uzdu fantázii. 

Napríklad BIO špaldové lupienky zaliať mandľovým mliekom a dozdobiť sušeným cviklovým latte, či štavou z lesného ovocia. Fantázií sa medze nekladú. 

SLADKÉ LIEVANCE

Nič nespája viac ako ranná voňa z kuchyne :D. Výborný recept na sladké lievance nájdeš TU.

 

 
 
 
LÁSKA JE POZORNOSŤ, LÁSKA SÚ KAŽDODENNÉ MALIČKOSTI.
Blog je nová forma komunikácie s určitou cieľovou skupinou ľudí. Cieľom blogu pelia.sk je zverejňovať články, v ktorých môžu zákazníci nájsť inšpiráciu, nápady alebo rady z oblasti potravinárstva a zdravej výživy. Rovnako Vám pomocou blogu chceme zdeliť veľa zaujímavých informácii o eshope pelia.sk a jej budúcich projektoch. Neustále budeme pridávať aj rôzne články plné zdravých receptov a články venované rozmanitým témam.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia